Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B07E2KVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 2 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 0,76 - 2,6 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 0,82 - 3,3 kW |
| Légszállítás | 500 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 19/38 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 19/38 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 288 x 770 x 225 mm |
| Tömeg | 9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
