Paraméterek
| Wi-Fi | Igen |
| Márka | Syen |
| Kivitel | Lakossági |
| Szín | Magasfényű fehér |
| Hűtőteljesítmény | 2,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 2,8 kW |
| Beltéri méret | 783x260x185 mm |
| Beltéri zajszint (hűtés) | 40/37/35/33/29/26/21 dB(A) |
| Beltéri zajszint (fűtés) | 40/37/35/33/30/26/24 dB(A) |
| Beltéri tömeg | 8 kg |
| Hűtőközeg | R32 |
| Műk. tartomány (hűtés) | -15..+43°C |
| Műk. tartomány (fűtés) | -15..+24°C |
| Kiemelt tulajdonságok | G10 inverter technológia, Wi-Fi vezérlés, -15°C Fűtési működési tartomány, I-Feel funkció, 8°C-os temperálás, Többszörös szűrőrendszer, Cold Plasma szűrő, 3D légáram, H-tarifa igényelhető, LED kijelző, „Turbo” hűtés, Csendes üzemmód, Kellemes éjszakai mód, 24 órás időzítő |
| Opcionális tartozékok | Vezetékes távirányító, Kártyás kapcsoló, Központi vezérlés, Távoli felügyelet |
| Garancia | 3 + 2 év komresszor |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
