Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B16E2KVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 4,2 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,4 - 4,7 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,3 - 6 kW |
| Légszállítás | 760 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 21/43 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 22/43 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 293 x 798 x 230 mm |
| Tömeg | 9 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
