Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Igen |
| Megjelenés | Oldalfali mono split klíma |
| Kivitel | Samsung Cebu |
| Beltéri egység | AR09TXFYAWKNEU |
| Kültéri egység | AR09TXFYAWKXEU |
| Hűtési teljesítmény (NÉVL) | 2,5 kW |
| Hűtési teljesítmény (MIN / MAX) | 0,9 / 3,4 kW |
| Fűtési teljesítmény +7 °C-on | 3,2 kW |
| Fűtési teljesítmény (MIN / MAX) | 0,9 / 4,5 kW |
| Fűtési teljesítmény -5 °C-on | 2,74 kW |
| Fűtési teljesítmény -10 °C-on | 2,48 kW |
| Fűtési teljesítmény -15 °C-on | 2,29 kW |
| SEER | 6,7 |
| SCOP | 4,0 |
| Hűtési hatékonysági fok | A++ |
| Fűtési hatékonysági fok | A+ |
| Beltéri egység MAX / MIN zajszint | 37 / 19 dB |
| Kültéri egység maximális zajszint | 46 dB |
| Működési tartomány - hűtés | -10 - +46 °C |
| Működési tartomány - fűtés | -15 - +24 °C |
| Hűtési teljesítményfelvétel | 700 W |
| Fűtési teljesítményfelvétel | 840 W |
| Üzemi áramfelvétel - hűtés | 3,6 A |
| Üzemi áramfelvétel - fűtés | 4 A |
| Beltéri egység méretei (SZÉ x MA x MÉ) | 820 x 299 x 215 mm |
| Kültéri egység méretei (SZÉ x MA x MÉ) | 660 x 475 x 242 mm |
| Beltéri egység tömege | 9,1 kg |
| Kültéri egység tömege | 22,6 kg |
| Hűtőközeg fajta | R32 |
| Hűtőközeg tömege (5 méterig) | 0,7 kg |
| További hűtőközeg utántöltés | 15 g/m |
| Csőméretek folyadék / gáz | 6,35 / 9,52 mm |
| MIN / MAX csövezési távolság | 3 / 15 m |
| MAX magasságkülönbség | 8 m |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
