Leírás
A Syen Mobil klíma az alább főbb tulajdonságokkal rendelkezik:
-
Időzítés
-
LED kijelző
-
Kompakt kivitel
-
Infra távirányító
-
Könnyen kezelhető
-
Csak hűtő üzemmód
-
Légáram irányának beállítása
-
Kellemes éjszakai mód
-
Automata üzem
-
Öndiagnózis
-
Programozható időzítő
-
Automata tisztítás
-
Széles légterelés
-
Párátlanítás
-
Wi-Fi vezérlés.
Paraméterek
| Megjelenés | Mobil klíma |
| Típus | SHC09SH-E90NA3A |
| Hűtési teljesítmény (NÉVL) | 2,5 kW |
| Hűtési teljesítményfelvétel | 1000 W |
| Energiahatékonysági fok | 2,6 |
| Méret (SZÉ X MA X MÉ) | 315 x 770 x 395 |
| Zajszint | 49 - 53 dB |
| Tömeg | 27 kg |
| Feszültség | 230 V |
| MAX áramerősség | 5,5 A |
| Hűtőközeg | R290 |
| Működési tartomány | +16 - +30 °C |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
