Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B16N4KVRG-E |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,20 - 5,30 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,10 - 6,30 kW |
| Légszállítás | 340-730 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 21/45 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 22/45 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 300 x 987 x 210 mm |
| Tömeg | 12 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
