Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B13J2FVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 3,5 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,05 - 4,10 kW |
| Fűtőteljesítmény | 4,2 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,0 - 5,0 kW |
| Légszállítás | 288-552 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 24/40 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 24/40 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 600 x 700 x 220 mm |
| Tömeg | 16 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
