Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B18J2FVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 5 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,20 - 5,60 kW |
| Fűtőteljesítmény | 6 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,30 - 6,30 kW |
| Légszállítás | 600 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 34/46 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 34/47 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 600 x 700 x 220 mm |
| Tömeg | 16 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
