Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Nincs |
| Kültéri egység | RAS-2M18U2AVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 5,2 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,70 - 6,20 kW |
| Hűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 1,34 kW |
| SEER | 6,9 |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -10/+46 °C |
| Fűtőteljesítmény | 5,6 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,30 - 7,50 kW |
| Fűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 1,19 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -20/+24 °C |
| Tápfeszültség | 230/1/50 V/fázis/HZ |
| Ajánlott biztosíték | 13 A |
| Hangnyomásszint - hűtés | 47 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés | 50 dBA |
| Vezetékhossz -min/max | 2/30 m |
| Vezetékhossz/beltéri egység - max | 20 m |
| Max. magasságkülönbség | 10 m |
| Kompresszor típusa | Twin-Rotatory |
| Hűtőzközeg | R32 |
| Hűtőközeg tömege | 1,02 kg |
| Kültéri egység méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 630 x 800 x 300 mm |
| Tömeg | 45 kg |
| Max. beltéri egységek száma | 2 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
