Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Nincs |
| Kültéri egység | RAS-4M27U2AVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 8 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 4,20 - 9,30 kW |
| Hűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 2,29 kW |
| SEER | 6,11 |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -10/+46 °C |
| Fűtőteljesítmény | 9 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 2,90 - 11,70 kW |
| Fűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 1,93 kW |
| SCOP | 4,26 |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -15/+24 °C |
| Tápfeszültség | 230/1/50 V/fázis/HZ |
| Ajánlott biztosíték | 20 A |
| Hangnyomásszint - hűtés | 48 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés | 49 dBA |
| Vezetékhossz -min/max | 3/70 m |
| Vezetékhossz/beltéri egység - max | 25 m |
| Max. magasságkülönbség | 15 m |
| Kompresszor típusa | Twin-Rotatory |
| Hűtőzközeg | R32 |
| Hűtőközeg tömege | 1,92 kg |
| Kültéri egység méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 890 x 900 x 320 mm |
| Tömeg | 72 kg |
| Max. beltéri egységek száma | 4 db |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
