Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B13E2KVG-E |
| Kültéri egység | RAS-13E2AVG-E |
| Hűtőteljesítmény | 3,3 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,2 - 3,6 kW |
| Hűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 0,25/1,1/1,25 kW |
| SEER | 7 |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -15/+46 °C |
| Fűtőteljesítmény | 3,6 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 0,97 - 4,5 kW |
| Fűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 0,18/0,92/1,25 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -15/+24 °C |
| Tápfeszültség | 230/1/50 V/fázis/HZ |
| Ajánlott biztosíték | 10 A |
| Beltéri egység | RAS-B13E2KVG-E |
| Légszállítás | 560 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 20/41 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 20/42 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 288 x 770 x 225 mm |
| Tömeg | 9 kg |
| Kültéri egység | RAS-13E2AVG-E |
| Hangnyomásszint - hűtés | 48 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés | 49 dBA |
| Szívóoldali vezeték | 9,5 mm |
| Folyadékoldali vezeték | 6,3 mm |
| Vezetékhossz - min/max | 2/15 m |
| Max. magasságkülönbség | 15 m |
| Kompresszor típusa | Rotatory |
| Hűtőzközeg | R32 |
| Hűtőközeg tömege | 0,54 kg |
| Kültéri egység méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 530 x 660 x 240 mm |
| Tömeg | 22 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
