Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B10J2KVSG-E |
| Hűtőteljesítmény | 2,5 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 0,89 - 3,2 kW |
| Fűtőteljesítmény | 3,2 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 0,9 - 4,8 kW |
| Beltéri egység | RAS-B10J2KVSG-E |
| Légszállítás | 312-660 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 19/40 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 19/40 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 293 x 800 x 226 mm |
| Tömeg | 10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
