Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | - |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B16J2KVSG-E |
| Hűtőteljesítmény | 4,6 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,2 - 5,3 kW |
| Fűtőteljesítmény | 5,5 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,1 - 6,5 kW |
| Beltéri egység | RAS-B16J2KVSG-E |
| Légszállítás | 360-768 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 21/43 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 22/44 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 293 x 800 x 226 mm |
| Tömeg | 10 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
