Paraméterek
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Wi-Fi | Nincs |
| Beltéri egység | RAS-B22J2KVSG-E |
| Kültéri egység | RAS-22J2AVSG-E |
| Hűtőteljesítmény | 6,1 kW |
| Hűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,39 - 6,7 kW |
| Hűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 0,36/1,99/2,20 kW |
| SEER | 7,3 |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Hűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -15/+46 °C |
| Fűtőteljesítmény | 7 kW |
| Fűtőteljesítmény tartomány (min-max) | 1,15 - 7,5 kW |
| Fűtési teljesítményfelvétel (min/névl/max) | 0,26/1,88/2,10 kW |
| SCOP | 4,6 |
| Fűtési energiaosztály | A++ |
| Fűtési üzemi terület külső hőmérséklete (min-max) | -15/+24 °C |
| Tápfeszültség | 230/1/50 V/fázis/HZ |
| Ajánlott biztosíték | 16 A |
| Beltéri egység | RAS-B22J2KVSG-E |
| Légszállítás | 1032 m3/h |
| Hangnyomásszint - hűtés (alacsony/közepes/magas) | 27/34/45 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés (alacsony/közepes/magas) | 27/34/46 dBA |
| Méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 320 x 1053 x 245 mm |
| Tömeg | 14 kg |
| Kültéri egység | RAS-22J2AVSG-E |
| Hangnyomásszint - hűtés | 49 dBA |
| Hangnyomásszint - fűtés | 51 dBA |
| Szívóoldali vezeték | 12,7 mm |
| Folyadékoldali vezeték | 6,3 mm |
| Vezetékhossz - min/max | 2/20 m |
| Max. magasságkülönbség | 12 m |
| Kompresszor típusa | Twin-Rotatory |
| Hűtőzközeg | R32 |
| Hűtőközeg tömege | 1,1 kg |
| Kültéri egység méretek (MA x SZÉ x MÉ) | 550 x 780 x 290 mm |
| Tömeg | 34 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
