Paraméterek
| Fűtési energiaosztály | A+++ |
| Hűtési teljesítmény (kW) | 6.5 |
| Fűtési hatékonysági fok (COP) | 5 |
| Mono v. Split | Mono |
| Hőszivattyú teljesítmény | 6-8 kW |
| Tápfeszültség | 220-240/50, 1 fázis |
| Hűtőközeg | R32 |
| Energiaosztály (fűtés/hűtés) | A+++/A++ |
| Max fűtési teljesítmény A7/W35 6,45 kW | |
| COP A7/W35 | 5,00 |
| Felvett elektromos teljesítmény A7/W35 | 1290 W |
| Max hűtési teljesítmény A35/W18 | 6,5 kW |
| EER A35/W18 | 5,2 |
| Felvett elektromos teljesítmény A35/W18 | 1250 W |
| Előremenő max vizhőmérséklet | 63 °C |
| Működési tartomány (min/max) | -25+43 °C |
| Max áramfelvétel | 16,0 A |
| Kompresszor típus | Inverteres |
| Ventilátorok száma | 1 db |
| Vizoldali hőcserélő típus | Lemezes hőcserélő |
| Zajszint | 49 db (A) |
| Nettó méret | 1000*450*725 mm |
| Nettó tömeg | 72 kg |
| Wifi | Igen |
| Csepptálca fűtés | igen |
| Garancia | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
